| Rusu_Dani_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu un lg optimus p500 am incercat sa fac un update in timpul update-ului telefonul s-a inchis iar acum nu mai face nimic nu il pot baga in recovery nici in emergency mod, nu porneste nu face nimic am citit ceva pe net ca ar trebui facut un jtag, alta solutie imi puteti recomanda? daca nu, in constanta unde pot face jtag si cat ma costa?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai cauta pe google Unbrick p500 si o sa gasesti

| eandopuncttk a răspuns:

Era in garantie? daca da pacat... ca nu ti-l mai repara nici garantia happy

| Vasybulan a răspuns:

Pai ai doua optiuni.
1. (e cea indicata) du-te cu telefonul la un service autorizat
2. (e pentru distractie) nu te gandi ca e stricat, poti inca juca cu el fotbal(tel fiind pe post de minge)
Numa bine big grin