| Apreotesei_Andrei_1995 a întrebat:

Salut,am o problema cu youtube si google play,aserara mergeau perfect,iar in dimineata asta cand am vrut sa intru pe youtube si google play nu mai mergeau,google play imi spune sa verific reteaua, iar youtube imi spune ca am problemme cu reteaua, dar de fapt mie imi merge perfect internetulwinking

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat cumva sa-ti descarci Hack-uri? Descarca programul Freedom.apk si apoi intra la optiuni si apasa pe "Restore". Apoi sterge programul si o sa-ti mearga.

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru anonim_4396):

Da frate, fix freedom am folosit aseara, nu a mers si l-am dezinstalatlaughing)), nu stiu cum ai stiut, o sa incerc ce ai spus tu si revin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Si eu am facut acelasi lucru saptamana trecuta, nu-mi mergea nimic. Apoi am vazut pe youtube un tutorial care nu mergea, iar un comentariu era acolo si acel comentariu m-a ajutat. Am instalat un program, am dat pe restore, apoi am re-instalat Freedom si l-am sters si mi-a mers laughing).

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru anonim_4396):

Imi spune ca imi trebuie un cont de google sa accesez acea aplicatie straight face

| DamianTPU a răspuns (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Pai fa-ti un cont de google.
altfel nu prea se poate

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru DamianTPU):

Mi-am facut altul dar tot degeaba.

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Emrsi la amandoi pentru sfaturi si ajutaor, am rezolvat problema

13 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Ai Wi-Fi?
Ai incercat sa resetezi telefonul?
Da-mi o poza sa vad. Nu imi pot da seama la ce te referi

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru DamianTPU):

Nu pot sa iti dau poza. sunt pe telefon

| DamianTPU a răspuns (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Dar ai wi-fi?

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru DamianTPU):

Am wi-fi

| DamianTPU a răspuns (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Atunci sunt prea multe retele conectate la wi-fi. Telefoane. Smart Tv, tablete, pc etc. Poate iti fura vecini wi-fi. Si vorbesc serios laughing

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru DamianTPU):

Doar eu sunt conectat in momentul de fata la wi-fi.