| Apreotesei_Andrei_1995 a întrebat:

Salut,am o problema cu youtube si google play,aserara mergeau perfect,iar in dimineata asta cand am vrut sa intru pe youtube si google play nu mai mergeau,google play imi spune sa verific reteaua,iar youtube imi spune ca am problemme cu reteaua, dar de fapt mie imi merge perfect internetulwinking
Ce sa fac?

1 răspuns:
| Izabellasofia a răspuns:

Buna! Incearca sa te mai loghezi odata la wi-fi si daca nici atunci nu merge roaga-i pe parintii tai daca esti copil sa te ajute! Merci!