| Bulbucel a întrebat:

Salut, am o problema, daca vreau sa introduc castile, tastatura, pe partea din fata a pc-ul nu functioneaza, dar pe spate functioneaza, ce are? CUM REZOLV? FUNDA. happy

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Este foarte posibil partea din fata sa nu aiba legaturile usb conectate pe placa de baza. Eu le-am gasit legate in unitate cu un fir/optional. Cu castile este posibil ca in fata sa ai placa onboard iar in spate placa instalata. Insa incearca din Bios sa pui pe Enable/On USB-ul si Sound.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu sunt conectate!