| IceCube a întrebat:

Am o problema in legatura cu facebook-ul.Inainte,cand a aparut timeline, nu voiam sa am asta si am activat vechea interfata, si nu stiu cum am facut ca am instalat ceva pe calculator ca sa-mi apara vechea interfata.Deci oricine se logheaza de pe calculatorul meu pe facebook ii apare vechea interfata.Si chestia aia pe care am instalat-o pe calculatorul meu ca sa-mi dispara timeline,nu stiu de unde sa o iau :)), adica habar n-am ce i-am facut, sau daca am instalat ceva...nu mai stiu.
Si cand dau pe link-ul acesta https://www.facebook.com/about/timeline imi spune ca am deja activat timeline.
Daca stie cineva ii sunt recunoscator :)

3 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

E un plugin. daca esti pe chrome da la setari la extensi si o gasesti acolo.

Funda
?

| IceCube explică (pentru AlinnJe):

Si daca sunt pe mozilla?

| AlinnJe a răspuns (pentru IceCube):

La fel mergi la extensii si verfici. Daca ti-am fost de ajutor nu uita sa dai funda.

PS poti sa reinstalezi Browser-ul!