| Marius1092 a întrebat:

Am si eu o problema. Cred ca ati auzit si voi de noua interfata pentru Facebook. si anume Timeline. Acum putin timp m-am trezit ca s-a activat din senin, fara sa fi facut ceva. Aveti idee daca o pot dezactiva si cum? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| cristy21steaua a răspuns:

Uita-te la urmatorul filmulet.
Sper ca ti-am fost de folos.

| LikeIT a răspuns:

Singura asa din senin nu cred ca s-a activat, totusi uite aici un mic ghid http://www.tutorialewindows.com/? p=394 cu toate ca eu cred ca nu o sa mai poti dezactiva dar incarca, succes.