| Puzuzu100 a întrebat:

Salut, am o problema la conexiunea la internet, am net de la upc, problema e ca nu merge internetul in jocuri precum cs 1.6 si metin2, nici mess-ul nu merge, sta mult la conectare si nu stiu care ar putea fi cauza. Astept un raspuns. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 5yus a răspuns:

Ai putea suna la ei sa le explici problema, și eu aveam ping instabil in anumite jocuri am sunat am vorbit mi-au zis că a fost ceva pe rețea, și s-au rezolvat, bafta!