| oSk a întrebat:

Salut, am o problema la pc, Inainte aveam boxele in mufa de la calculator, si se audea bine, recent mi-am luat niste casti si am bagat in aceeasi mufa si se auzea tot bine, dupa 2 saptamani Mufa de la calculator nu se mai auzea bine, fie boxele bagate in mufa, si tot nu se aude bine, fie castile sigur e de la pc din mufa de la sunet si nu stiu cum sa repar, acum se aude prost si un sunet dala ciudat

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Pai mergi cu placa de sunet sau cu tot PC-ul (daca placa de sunet este integrata pe placa de baza) la cineva care se pricepe...