| Rǿxana a întrebat:

Am o problemă nu imi mai merg boxele, Căștile Nu stiu ce naiba au, cand apas pe butonul acela de la caști sa se deschidă se aprinde luminița verde care trebuie dar nu se aude absolut nimic, sunt bagate in priza, mufa este bine fixată in spate si nu știu de ce nu merge. vă rogg help. Ofer fundă la cel mai complex răspuns.

Răspuns Câştigător
| Tucică a răspuns:

Sunetul din PC este pornit? Daca da, posibil sa ai un virus ceva, sau vezi ceva prin setari prin PC.

| Rǿxana explică (pentru Tucică):

Adică cum sunetul din PC? Cel din dreapta jos?

| Rǿxana explică (pentru Tucică):

Cum adică sunetul din PC? Acela din dreapta jos?; D Da, este pornit.

| Rǿxana explică (pentru Tucică):

Adică acela din dreapta jos?; D Da, este pornit.

| Tucică a răspuns (pentru Rǿxana):

Vezi poate ai virusi, dai un Scan cu un antivirus ceva.