| theStraightEdgeSavior a întrebat:

Salut,am o problema pe windows 7, nu imi apare wireless local area connection si nu ma pot conecta la wireless(nu-mi apare nici iconita aia cu linile de semnal din bara), cine ma salveaza primeste funda.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mai intii trebuie sa spui ce ai facut.Adica daca ai schimbat ceva sau ai update windowsul. Daca ai facut update adica daca ai avut win Xp si ai pus 7 atunci trebuie sa instalezi driverul si pentru wireless.Sau nu ai instalat driverul wirelessului la tine.Pe butoane sa apesi asa aiurea nu trebuie sa dispara.Mwergi in control panel si la network conection vezi daca si ce este. Daca ai net acolo sau ce arata. Daca nu ai net acolo dai sa caute problema si iti spune cumva ceva.Mai multe nu te pot ajuta ca nu-s profesionist.DOar daca am calc in fata il rezolv indifferent ce ar fi pe bijbiite dar tot ies la cap.Bafta

| Brâncuşi a răspuns:

Salut trebuie să ai un buton acolo cred că ai apăsat din greşeală pe el la fim mi se întâmplă şi mie. toate cele bune.