| iLOVEquestions a întrebat:

Heyy TPU, am o problema cu laptopul.inainte foloseam internetul prin conexiune wireless, dar acum nu mai prind nicicum...adica nu mai imi apar liniutele de semnal acolo jos si nici in control panel la network nu-mi apare decat local area connection... ce sa fac ca sa pot prinde din nou wireless? FUNDa+vothappy

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Trebuie sa ai be un buton cum are al meu, dar se poate sa fi inchis acea statie, din aceasta cauza nu mai merge

| C8PILUcool a răspuns:

Trebuie sa ai un buton, daca nu au inchis statia.

| Clank a răspuns:

Daca ai router restarteaza-l... pe romana scoate-l din priza si baga-l la loc dupa aia.winking eu asa fac mereu

| cucubau1992 a răspuns:

Prima oara zi ce laptop ai ca sa stim si noi ce model de wifi ai pe el si al doilea lucru u mai ai wifi in casa sau unde stai sau prindeai de la vecinu