| p3trutvirusatu a întrebat:

Salut.Am o tableta cu Android 2.2 si de la un timp i-mi apare un mesaj din 5in5secunde pe ecran: "The proces android.process.acore has stopped unexpectedly. Please try again," Ce are? Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Este de la o aplicatie care s-a stricat, cauta pe net cum sa ii dai un hard reset daca nu stii exact ce aplicatie este cea cu pricina sa o dezinstalezi doar pe ea.

Succes.

| p3trutvirusatu explică (pentru Seby90):

Si cum fac hard reset?

| Seby90 a răspuns:

Este de la o aplicatie care s-a stricat, >>>>>>>>>>>>>>cauta pe net cum sa ii dai un hard reset