| gtr2rr3 a întrebat:

Am o tableta Vinchi si am o problema. Cand intru pe o aplicatie sau pe un joc de ce imi spune ceva de genul " Real Racing 3 nu raspunde" si ma scoate din aplicatia/jocul respectiv, ce inseamna si cum se poate remedia?

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Ce aia vinchi tab mancatiash, de unde ai mai cumparat-o? Ma nu inteleg de ce tot cumparati tablete si telfoane de la firme de tot rahatul, ca au preturi bune? Pai pe cat dai de putin pe atat e de jalnica tableta, cand vorbim de firme de rahat nu va mai uitati la specificatii, e irelevant... Ce versiune de android foloseste? Descarci jocurile din Play store? Ce specificatii are tableta? Eu nu gasesc acest Vinchi pe google...