| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea. E Smart Tech 7. O am de muuuuult timp big grin Faza e că am tinut-o foarte mult timp fără să golisec7, cam cativa ani si de cand am deschis-o merge foarte, foarte greu. Cand intru pe o aplicatie imi spune ca aplicatia nu raspunde. crying Ce pot sa fac pentru a merge mai repede, sa nu se mai blocheze? Scuze daca categoria nu e buna. straight face
Mulțumesc! :*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a invechit. Deschide netul si actualizeaza aplicatiile. Daca are memorie suficientă.