| Iusss a întrebat:

Am primit cadou de "Mos Craciun" o tableta si incerc sa invat cum sa o folosesc! mi-am instalat si messengerul, dupa ce m`am chinuit vreo 2 zile, dar nu stiu de unde pot da web unei persoane din lista mea. Mentionez ca am camera in fata. Va rog sa ma ajuti daca stiti! Cat mai explicit daca se poate! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| YoVyLLy a răspuns:

Pai cand vorbesti cu o persoana este in stanga sus o chestie mica cu o poza care arata o camera web.Este ca la Yahoo Messenger pentru PC.

| Iusss explică (pentru YoVyLLy):

Pai nu pea imi apare o chesite mica in stanga, apare ceva doar in dreapta! Dau click acolo si`mi apare video si inca ceva, iar daca dau pe video apare si camera si suna in acelasi timp. Adica imi efectueaza apel video si vocal in acelasi timp. Si eu vreau doar video!