| David765 a întrebat:

Salut! Am primit un sms de la un nr. necunoscut în care mi-a scris că a primit un mesaj de la mine, deși eu nu i-am scris nimic, nici nu am idee cine e. M-a sunat, mi-a zis că i-am dat sms și că-mi va da captură de ecran pe Whatsapp. Mi-a trimis captura de ecran și chiar părea că eu i-am scris primul. Mi s-a părut total ciudat faptul că imediat după ce a trimis captura de ecran pe care a setat-o să o deschid doar o dată, și-a șters și poza de la profil. E posibil ca numărul meu să fie aceelași cu al altei persoane? Mersi anticipat!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Prin numar este identificat telefonul.

| Violleta2022 a răspuns:

Blocheaza-l, ca asta este vechea smecherie ca sa agati pe cineva.
Nici nu stiu d ece stai la discutie cu toti ciudatii... blocheaza-l naibii daca nu-l cunosti si nu mai intra in discutii cu ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Și ce scria în SMS "trimis de tine"? Ți-a spus sau ai citit pe captura?

| David765 explică (pentru TamplaruAnisoara):

În captura de ecran părea că eu i-am trimis mesaj.

| blackann a răspuns:

Nu, nu are cum sa mai aiba altcineva nr tau.
Evident ca poza era editata, cine stie unde voia sa ajunga.
Blocheaza-l si gata.