| rockveion a întrebat:

Salut am si eu nevoie de un program care imi gaseste fisierele ascunse si de un program care sa inchida un proces fortat am incercat revo kill process unlocker nu merg si problema e ca nu mil gaseste nici in task manager pentru ca procesul este ascuns. Aveti idei?

1 răspuns:
| uirebitpunctro a răspuns:

Daca folosesti pe calculatorul tau sistemul de operare Windows, poti inchide simplu orice proces in derulare.
Trebuie doar sa apesi combinatia de taste Ctrl+Ald+Del
Se va deschide o interfata prin care poti selecta si inchide orice proces sau aplicatie. Trebuie doar sa faci cu atentie selectia ( ca sa nu inchizi ceva util).