| rockveion a întrebat:

Vreau un program care sa inchida un process din calculator am incercat kill process nu merge mentionez ca nu apare in task manager ptrc e ascuns cum sal inchid?[am mai postat o intrebare am reusit sa gasesc programu adica folderu in care era ascuns dar nu reusesc sa il inchid]

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai pune 100 de intrebari! ce este asa de greu sa spui DESPRE CE PROGRAM ESTE VORBA? si da tote detaliile despre folder, unde se afla cum a ajuns in folderul acela! Fara sa spui numele la program nu ai ce ajutor sa primesti decat de la Iosefini magicianul care ghiceste ce ai tu in pc!

| blogman a răspuns:

Daca nu apare procesul in task manager atunci mai mult ca sigur e un virus, sau un mallware in cazul asta nu te sfatuiesc doar sa il inchizi ci sa scanezi calculatorul cu un antivirus bun, iar pe langa antivirus iti recomand sa descarci si Malwarebytes - il gasesti gratuit pe net