| vasilikalexx a întrebat:

Salut, am si eu o intreabare am o tableta goclever terra si a sora mea se juca pou si cand a iesit din joc i-a aparut sa dea la niste chestii ok (nu stiu sigur ce i-a aparut ca nu eram langa ea) am stinso-o si am incercat so aprind.Cand o aprind imi apare goclever si nu mai pleca de acolo ramane asa. ma puteti ajuta va rog frumos dau FUNDA

1 răspuns:
| Georgcool02 a răspuns:

Opreste-o si scoate-i bateria. laso o zi doua scoasa si apoi introdu-o in tableta. Sper ca te-am ajutat happy