| Emanuel_Decarli_1996 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog am o tableta goclever terra 70 l si am blocato din cauza ca am uitat combinatia si am incercat sa bag combinatia si am bagat-o gresit si mi s-a blocat si nu stiu cum sa o resetez sau sa o deblochiez

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Pentru asta trebuie să o pornești în recovery mode și să-i dai „reset data/restore to factory settings"
Cum intri în recovery mode, asta nu știu. La telefoane e simplu, dar la tabletă... Încearcă cu tableta oprită, să ții apăsat pe butonul de pornire și pe cel de volum (sus sau jos, vezi și tu care merge) timp de 10-15 secunde, sau combinații de genul ăsta dacă mai ai vreun buton și apoi ar trebui să meargă, dar e posibil să pierzi toate datele din tabletă.
Altă variantă, nu cunosc.