| Cristian9616 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare. Am cumpărat niște monede pe tik tok. Banii mi-au fost luați de pe card dat monedele nu le am. Când am dat sa finalizez tranzacția mi-a spus ca a intervenit o eroare și plata nu a fost confirmata dar banii pe card nu ii mai am

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna IMEDIAT la banca ta!

| Cristian9616 explică (pentru Bula):

La ora asta nu cred ca ma poate ajuta cineva. Totuși am întrebat și aici poate poate a mai pățit cineva asa

| Bula a răspuns (pentru Cristian9616):

La banca poti suna la orice ora.
Au serviciu permanent pentru cazri rapide (pierderi/furturi de card, de entitate, viramente ce trebuie blocate, etc.).