| adriiiian a întrebat:

am un laptop Toshiba Satelite C55-A-168 stiti unde gasesc driverul pentru wireless, sunet.si placa video? Multumesc de ajutor happy

2 răspunsuri:
| adriiiian explică:

Dar unde vad modelul? ca pe cutie doar asta scrie mersi

| just4oasdng23r a răspuns:

Trebuie sa spui exact modelul si windowsul nu doar c55A, dar completeaza in continuare pe linkul urmator si iei driverele gratis de la toshiba.Eu asa fac cand imi instalez driverele pe laptopul meu Toshiba. Link : http://www.toshiba.eu/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU