| Rulz_RobotzEl_1990 a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satellite Pro 4600 si nu gasesc driverele pentru tonguelaca video, Wireless si Placa de baza, mi le puteti da si mie?
Sa mearga, am accesat N site-uri si niciunul nu merge,

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru asta trebuie sa faci urmatoarele:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| CVane a răspuns:

Descarca Driver Genius pro, iti gaseste automat drivere'le potrivite.