| norberto94 a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare cu parola youtube sau mai bine spus cu contul meu.am pus windowsul din nou si categoric am pierdut registrarile de pe siteurile la care am fost logate(inregistrate) cum e si la facebook, twitter ect.eu am uitat parola de pe youtube dar numele stiu adica cu care am fost logat dar odata cere ca e-mail-ul sa pun si pormo sa schimb parola nu stiu ce.am schimbat parola si cand sa intru pe youtube imi apara un cont nou.eu credeam ca pune cel cara mi-a fost ala vechi dar nu sad cum pot sa ajung la contul ala care a fpost cu o alta parola? multumesc pentru ajutor happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Trebuie să folosești opțiunea de recuperare parolă și apoi să resetezi parola.Succes

1 răspuns:
| kessu a răspuns:

Daca stii contul google, ai si acela de youtube happy