| Adryan_Ady_1999_bIv0 a întrebat:

Salut
am si eu o intrebare pot schimba placa video la acest pc
http://www.calculatoare-second-hand.biz/......-6ghz.html
Dau funda

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poti sa pui pe AGP, da ce faci cu calculatorul ala, ca e slab rau. Calculator Office pentru bunica!

| Adryan_Ady_1999_bIv0 explică (pentru K0sti):

Numi trebuie la mare lucru
mi-am luat un laptop de pe tocmai.ro si ala mi0a zis ca are placa video 256 si cred co are 0ca nici in metin nu intra...

| K0sti a răspuns (pentru Adryan_Ady_1999_bIv0):

Nici cu asta nu faci mare lucru, chiar daca pui placa! Daca dati banii pe gioarse...gioarse o sa aveti!

| Jipa95 a răspuns:

Pc-ul acela are video onboard, nici macar nu are placa video dedicata. Dar poti sa pui oricand o placa video dedicata pe interfata PCI sau AGP