| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Salut Am si eu o problema, am instalat windows 8 dar cand vreau sa instalez ceva nu pot nu am acordul. Cred ca e setat sa nu am acordul parintilor laughing. Cum fac sa scap de asta cu administrator. sad Dau funda + vot!

3 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Pai incearca sa intri pe public nu pe administrator.acolo te lasawinking

| LeMike a răspuns:

Itrii pe profilul de administrator din acel profil poti sa faci totul!

| LTAA a răspuns:

Click dreapta pe respectivul fisier, apoi "Run as Administrator".