| 9Mike a întrebat:

Am şi eu o problemă. Am Windows 7 pe PC. Astăzi, când am pornit calculatorul, mi-a rămas blocat pe "Welcome", iar rotiţa aceea care arată că se încarcă s-a blocat de asemenea. Am încercat si cu Ctrl+Alt+Del, tot frozen.

Îmi merge perfect pe Safe Mode with Networking.

Tind să precizez că nu am Windows-ul activat, şi nu este unica dată când am păţit ce am descris mai sus. Dăţile trecute am rezolvat problema prin restart, sau prin intrarea cu Safe Mode, apoi din nou pe "normal".

Am încercat de toate, cu System Restore şi alte utilitare.

V-aş ruga să îmi răspundeţi cu o soluţie diferită de "reinstalează sistemul de operare".

Multzam.

Răspuns Câştigător
| Whitecore a răspuns:

Nu este de la activarea windowsului.
Este o problema prin Disk C.
Cel mai bine reinstaleaza windowsul.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Activeaza windowsul

| 9Mike explică (pentru RAY):

Merge din Safe Mode? Şi windows-ul e piratat.

| RAY a răspuns (pentru 9Mike):

Nu stiu

| sammyr a răspuns:

Mai intai fai o defragmentare in safe mode. poate chiar un backup. Daca nu merge reinstaleaza windows-ul