| GeorgeCatalin12345 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Nokia 5230
Acum 10 min mi-am bagat o tema pe el sa fie mai frumos si telefonul s-a inchis si au aparut niste culori pe ecran fara sa il ating.
I-am dat drumul si se restarteaza intruna, Imi apare imaginea aia cu nokia si se restarteaza intruna.
Va rog ajutati-ma daca puteti ca am nevoie de telefon urgentcrying dau funda

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Trebuie sa ii schimi softul asa mi se intampla si mie la Nokia, nu mai sunt ce a fost odata

| MaDaRuLLz a răspuns:

Salut, si mie mi se intampla tot asa. Probabil este din cauza ca a incasat cateva cazaturi sau vreo problema la display. Oricum pe mine nu ma prea deranjeaza desi am nevoie de telefon in permanenta. Ar fi bine sa te duci cu el la un service sau daca il ai in garantie chiar de unde l-ai cumparat. Daca vrei sa eviti drumul acesta pana la un magazin, stai cu el ca nu are nimic grav.Mie asa imi merge de cam 4-5 luni tongue.
Bafta multa. fundita te rog daca te-am ajutat happy

| GeorgeCatalin12345 explică:

Pai cum nu e grav daca nu se aprinde? se restarteaza. nici nu se aprinde apare imagiena ca welcome si dupa aia se inchide nu se vede nici macar meniul, imaginea de fundal nimic