| dariusw0w a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un router D-Link, dupa ce l-am instalat corespunzator, am bagat id-ul si parola de la rds, gasesc adresa de wi-fi, merge, semnal full, dar nu este internet deloc, nu se incarca nicio pagina, trebuie cumva sterse adresele de PPPoE vechi din calculator inainte de a configura routerul, daca da, cum? care este solutia? mersi. La cablarea routerului trebuie respectata o anumita ordine, ceva?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu trebuie sterse. Marcheaza sau demarcheaza pe rand Internet Protocol Version 4 si 6.Cauta pe pagina asta: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=romanian&id=292894041
Mergi unde este scris cu albastru: Unable to download the file version error si vezi ce au facut aia pe acolo.
Fa mai multe incercari.