| Hybrids a întrebat:

Am un router sau switch cum s-o numi si vreau sa il fac sa mearga.Am bagat cablu de net in el imi arata semnal full dar cand vreau sa accesez o pagina nu merge imi da eroare.Cum il pot configura? lasati un id dau funda! urgent.multumesc

1 răspuns:
| BoboM a răspuns:

Citeste pe router. acolo trebuie sa scrie un IP. de obicei este 192.168.1.1 sau 192.168.1.0. Este important sa intri pe internet explorer! intri pe acest ip si dar la "Quick setup"