| johnny1607 a întrebat:

Am si eu o problema. Detin un Htc Desire HD. Cand l-am cumparat si l-am butonat putin, nu mai tin minte cum am sincronizat datele de nastere de pe Facebook cu calendarul din telefon, si imi aparea daca este vreun sarbatorit, fara sa stau sa verific eu. Recent, i-am dat un reboot si nu stiu cum sa il mai fac la fel. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| djalexandrual a răspuns:

Pffff...asta tot din prost noroc o nimeresc și eu de fiecare dată(cam de 6-7 ori până acum). Încearcă să intrii de pe pagina principală a aplicatiei Facebook(aceea cu News Feed, Profile, Friends...) Apasă mEnu-setting.Pen-ultima este Sync Contacts.Bifează Sync all și OK.Nu sunt foarte sigur că va merge, dar încearcă. GOOD LUCK!