| laur2000 a întrebat:

Salut,am si eu o problema la un mp4 E-Boda live joy.am plecat intr-o calatorie in Italia si l-am bagat in ghiozdan si cred ca l-am lovit si acum am ecranul praf.adica se vede ca si cum ar fii o pata pe el,daca imi puteti spune unde pot sa repar displayul, eu m-am gandit la unul de telefoane sau sa ma duc la Altex de unde l-am cumparat sa-l dau la fabrica sa-l faca.dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti contacta Altex, sa-i intrebi daca il pot repara in service-ul lor sau cel partener. In orice caz, faptul ca apelezi la cel de la care l-ai cumparat nu te va scuti de costuri. Reparatia oricum o platesti, indiferent la ce service duci dispozitivul, pentru ca defectiunea acestuia s-a produs din neglijenta ta. Intai intreaba-i cat de costa reparatia, ca sa stii daca merita investitia sau de banii aceia iti cumperi alt dispozitiv.