| ciprianZin a întrebat:

Am si eu o problema legata de o eroare la windows 8.1, de curand l-am instalat si i-am pus toate driver-ele etc si n-am avut probleme insa de de putin timp imi apare ecranul albastru cu eroarea IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. M-am uitat pe net la soluții insa mie imi da eroarea mereu fara sa am acces decat la cmd reset sau restore nu i pot da deoarece n-am USB sau cd cu windows... deci daca aveti vreo solutie e binevenita
Ps:Multumes

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ori un driver incorect ori eroare de instalare

1 răspuns:
| ciprianZin explică:

Am reinstalat windows-ul si imi merge corect, multumesc oricum de raspunsbig grin