| KrEaThYvE a întrebat:

Salut, am si eu o problema, nu imi mai aduc aminte parola de la Google si nici acele date de exemplu cand l.am creat si cand m.am logat ultima data si acelea cu datele de logare dupa 4 aplicatii, calendar, gmail, android si Inca unu, CE pot sa FAC sa imi recuperez parola daca nu mai stiu aceste date

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La amintire parola si ti-o trimite prin e-mail. E bine ca de data asta sa-ti scrii in cont si nr de telefon, in caz ca iti uiti parola, ti se va da una prin sms si poti intra in contul de Google.

| rapsundetifaast a răspuns:

Ei bine cand dai forgot password ar trebui sa fie o optiune sa iti trimita un email sa o resetezi.Iti scrii emailul dupa aia te duci pe yahoo si ar trebui sa primesti un email de l google sau cv de genu si de acolo sunt sigur ca te descurci, bafta si zper ca te-am ajutatwinking