| Ady_Adrian_1996_ATbx a întrebat:

Salut am si eu o problema vreau sa-mi fac un id de messenger nou intru pe yahoo registration il fac dar cand vreau sa intru pe el imi zice id sau parola gresita am incercat sa fac de 3 ori si cand dau sa ma conectez la fel e ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| BalanXd_MarianXd_1997 a răspuns:

Dupa ce tiai creat id de mess sa tii minte si id si parola asa cum fac eu dupa ce fac un id de mess copi parola si id il tin minte dupa o sa-ti mearga daca nu dezinstaleaza yahoo si instaleaza-l iar

| misstoxick a răspuns:

Daca ai deja unul inainte sa te loghezi jos scrie get a new yahoo id. si apoi forgot your passoword dai clik pe get a new yahoo id si apoi completezicampurile de acolo la parola trebuie sa utilizazi majuscule cifre dar sa nu aiba nicio legatura cu numele! pa pa

| maria1232 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema. Mai nou parola la id trebuie sa inceapa cu litera mare si sa contina si cifre. Sper ca te-am ajutat!

| Ady_Adrian_1996_ATbx explică:

Am copiat id si parola am facut parola cu litera mare oricum va multumesc pentru ajutor!