| sebanarcis a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi. Cand deschid calculatorul, din centrala se aud 3 sunete ciudate, care se repeta in interval de cateva secunde, si la monitor imi apare,, No signal input or..." ca si cum nu ar recunoaste centrala. Ma puteti ajuta? Ce pot face sa se aprinda normal, sau cel putin sa se aprinda happy?

Răspuns Câştigător
| kr37zu a răspuns:

Ai placa video bulita. Oricum da mai multe detalii

| sebanarcis explică (pentru kr37zu):

Poi atat se intampla.Lasa-l ca e batran saracul.Ma simt bine si cu laptopul.Multumesc oricum!

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Placa video sau RAM-ii sunt stricati sau nu e bagat cablul de la monitor.

| sebanarcis explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Placa video e sigur..Multumesc mult pentru ajutor oricumwinking happy