| Mariusbossall99 a întrebat:

Salut am si eu un ps 3 fara garantie si ma jucam fifa pe el si s-a stins am dat sa il aprind a stat aprins 2-3 secunde si s-a stin iar asa imi face de 3 zile am facut tot ce e posibil casa mearga dar in zadar daca aveti vreun sfat ceva va rog sa lasati com mai jos multumesc frumos.

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mos Craciun ti-a dat un semn. Pune odata mana pe carte.

| Mariusbossall99 explică (pentru cristimihailov):

Nu am chef de mistourile tale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie curățat de praf(in interior), daca nu te pricepi îl poți duce la un service.

| Mariusbossall99 explică (pentru anonim_4396):

L-am curatat si tot asa face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariusbossall99):

Cand il cureti trebuie inlocuita si pasta de racire de la procesor si video, desi eu nu iti recomand sa il cureti singur, poti strica foarte usor ceva.

| Mariusbossall99 explică (pentru anonim_4396):

L-am curatat deja dar tot asa face.

| Vighing a răspuns:

Daca l-ai luat de nou e defec din fabrica, s-a dus placa la el; incearca sa il duci la un service specializat

| Mariusbossall99 explică (pentru Vighing):

Nu mai am garantie la el asa cum am mentionat mai sus