| katalyn16tpu a întrebat:

Am spart displayul la telefon si vreau sa salvez datele de pe telefon. Cum fac sa pot accesa telefonul?

2 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Cuplează-l la un calculator prin cablul de date, trebuioe să apară pe display...

| Transformice1 a răspuns:

Il cuplezi la PC prin USB dar asta merge doar in cazul in care nu ai parola la telefon (pin, model, amprenta) chestii de genul
Altfel daca ai, ar trebui sa bagi codul ca sa ti deschida continutul pe PC, daca ai datele pe cardul SD ai putea sa le iei de pe card. Daca ai oin si vrei datele neaparat trebuie schimbat display ul