| gr83dut a întrebat:

Salut.Am "tras" melodiile in winamp si apareau in playlist dar nu imi mai apar in folderul director.la un search in pc apare ca path aceeasi locatie insa melodiile nu mai sunt fizic sa zic asa acolo
desi nu am sters nici o melodie.Ma puteti ajuta cu vreo cale sa recuperez melodiile? As vrea sa le pun pe un stick nu sa le recuperez in playlistul din winamp (asta stiu sa fac).Va multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

2015? Winamp? De ce? Ia breh omule si pune AIMP daca nu foobar2000 si nu mai umbla cu prostii.

| magnificul a răspuns:

Salut.Dezinstaleaza si instal nou

| Cimped a răspuns:

Cred ca pe nas ai tras ceva.