| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am un calcaulator mai vechi si ma intrebam daca i.as putea schimba niste componente incat sa il fac sa suporte San Andreas! Nu stiu sigur ce componente are...parca un procesor Amd Sempron, memorie de 500 mb, placa video de 500 mb pe slot atx...Voi reveni cu alte detalii sau chiar o poza! Am mai instalat o data S.A. si mi.se misca relativ bine pana cand ajungeam in unele zone unde mi.se facea ecranul in mii de culori! Credeti ca il pot face sa sporte? Daca nu, imi puteti da voi vrun link cu un pc la mana a dou.a care sa tina bine S.A. dar sa nu coste foarte mult!

3 răspunsuri:
| TheKings a răspuns:

Poti gasi pe internet sau la magazinele de calculatoare din orasul tau.

| LoRdSaN a răspuns:

Iti trebuie o memorie ram minim 1, si un procesor, nu stiu de care dar cumpara sa fie compatibil cu calculatorul, daca vrei san Andreas sau in general jocuri, cumpara un procesor Intel, părerea mea.

| Anonimus1the1hacker a răspuns:

Nu conteaza ce monitor ai trebuie sa ai doar o unitate buna si iti vand eu niste rami si o placa video buna daca vrei.
Nr meu de telefon : 0731391459 sunama doar daca ai nevoie de aceste componente.
P.S 60 lei + transport happy