| UnBaiat439 a întrebat:

Am un calculator desktop. Am tastatura cu ps2. Deodata nu`mi mai merge tastatura. Adica daca apas space se opreste calculatorul, iar daca vreau sa scriu ceva nu pot scrie. Ce sa fac ca sa mearga. Am incercat update driver si ceva troubleshoot de la windows.

6 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

O tastatura nu e asa scumpa, ia alta laughing Nu te mai chinui

| UnBaiat439 explică (pentru RadikalGamer):

Am incercat si cu alta tastatura si tot asa face. big grin

| RadikalGamer a răspuns (pentru UnBaiat439):

Tastatura pe USB ai incercat? Intra in BIOS (de obicei cu F2/Del) si vezi daca ti se restarteaza cand apesi spatiu. Poate e din Windows un virus ceva

| UnBaiat439 explică (pentru RadikalGamer):

Acum mi-a spus, ca a vrut sa isi reinstaleze placa video, iar din greseala a apasat pe driverul de la tastatura. De atunci ii face asa. :\

| UnBaiat439 explică (pentru RadikalGamer):

Un prieten "a lucrat" la el laughing

| UnBaiat439 explică:

De exemplu cand apas P imi scrie P7.