| b06dan1x7 a întrebat:

Sall all! de ce nu merge tastatura pe desktop? adica atunci cand pornesc pc si intru in bios merg toate butoanele iar atunci cand vreau sa scriu ceva pe mess nimic(eu acum folosesc tastatura virtuala) cand intru incontrol >>>pannelkeyboardhardware scrie la device status : windows cannot load the devide driver for this hardware because a previous instance of the device driver is still in memory (Code 38)

Mentionez ca tastatura mea e wireless (fara fir) si nu stiu ce are(am descarcat toate driverele si nimic) merge de pe ea doar un buton.

funda

2 răspunsuri:
| NfrFlorentin a răspuns:

Dezinstaleaza messul si instaleaza altul si o sa vezi ca merge
FUNDA

| b06dan1x7 explică (pentru NfrFlorentin):

Nu merge pe nimi nu numai pe mess, nici nimic deloc...