| Florin_Florin_1993 a întrebat:

am un casetofon auto Sony explod, nu are intrare aux si nici slot usb as putea sa ai fac o intrare aux sau un slot usb? de unde pot face legaturi? cu modulator fm nu vreau ca are momente cand se aude rau
multumesc FUNDAA

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Nu se poate. daca aveai caseta se putea cumva. prin acel cap magnetic care citeste

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai are si casetofon?

| Florin_Florin_1993 explică (pentru octav005):

E un casetofon auto Sony explod are radio si cd. Eu vreau sa ai adaug o intarte auxiliara sau un slot usb pentru stick (nu are aux si nici usb astea vreau sa le pun eu daca se poate)

| octav005 a răspuns (pentru Florin_Florin_1993):

Nu se poate. daca aveai caseta se putea cumva. prin acel cap magnetic care citeste