| Eddy1995 a întrebat:

Un modulator auto, se aude la fiecare la fel, imi puteti arata unu un pret pana in 20 lei vreau sa se auda decent.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Modulatoarele sunt la ghici. Poti sa dai si 100 de lei, iar sunetul sa fie prastie.
Eu am avut unul care acum se gaseste si pe la 15 lei, asa arata:
http://www.4tuning.ro/......1-95-1.jpg
Uita-te sa fie cat mai simplu, fara ecran cu multe caractere, luminite si porcarii. Cu cat e mai incarcat modulatorul cu atat mai plin de paraziti e sunetul.
Modulatorul din imagine se auzea impecabil.

| Eddy1995 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mi-am cumparat modulator ca cel din imagina, si se aude impecabil, multumesc mult!

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

La 20 lei gasesti chinezisme de unica folosinta.