| DarkusXD a întrebat:

Am un HTC Desire 500(Lansat in 2014 cred) si pe YouTube nu pot vizualiza videoclipuri in calitatea 720p(HD), nici macar in 480p nu pot. Doar in 360p, ceea ce e destul de enervant.Am vazut pe YT multi care au facut review la acest telefon, si au intrat si pe YT. Acolo am vazut ca pot vedea si in 720p. Faza este ca pot vedea si filmele descarcate de pe pc in 720p/1080p sau cele online.

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Asta depinde si de internetul care il ai pe mobil, si probabil acele persoane au facut modificari in soft sau app cu Xposed