| vali0007 a întrebat:

am un laptop Acer aspire 5738zg,windows 7, si nu stiu cum sa fac filmulete video cu camera incorporata... daca imi puteti spuneti dace e ceva de la setari sau dace existar vreun program. nici microfnul incorporat nu functioneaza. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| BeHappyLikeMe07 a răspuns:

Sall vezi daca ai toate driverele instalate uite aici http://www.acer.com.au/ac/en/AU/content/drivers un site pentru drivere daca nu le ai sper ca am fost de ajutor

| vali0007 explică (pentru BeHappyLikeMe07):

Am rezolvat deja problema, multumesc!