| Fan7a a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor, ieri seara a trasnit in si mi-a luat tot curentul, azi cand am nicercat sa intru pe net de pe laptop, nu puteam, mi s-a ars placa de retea. Cam cat ar costa o placa de retea si daca e sau nu incorporata. am Acer Aspire 5738ZG. dau fundizta

Răspuns Câştigător
| subzero00ro a răspuns:

Poti intra pe net fara placa de retea, foloseste wifi in cazul in care ai router sau un stick cu modem
In cazul in care nu ai router ai nevoie de o placa de retea
http://www.emag.ro/......ER6TKBBBM/

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

O placa te costa in jur de 50-70 de lei, dar ai grija probabil ca ti s-a ars si placa de baza, ca e mult mai grav.Du-te la un specialist, ca o sa-ti spuna el clar, ce si cum.Succes!