| AndreiDD a întrebat:

Am un laptop cu o placa video ATI radeon x1200 1598MB care are 128Mb memorie video dedicata. imi poate cineva explica cum maresc valoarea acesteia? big grin

si...de ce mi se stinge pc'ul cand intru in BIOS?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Din Bios poti mari memoria daca iti permite laptopul. Se pare ca ai o problema cu bios-ul poate ar trebui sa ii faci un update. Daca nu te pricepi du-te la un service specializat nu te va costa mult.

3 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

LOL, n-ai cum frate sa-ti maresti placa video decat daca iei alta mai mare, iar la bios nu stiu ce sa zic...

| AndreiDD explică (pentru xBro):

Ma refeream la memoria dedicata.

| AndreiDD explică (pentru xBro):

...ma refeream la memoria dedicata...