| cristiancristian88 a întrebat:

Salut am un laptop Dell e6530, am pus parola si nu o mai tin minte ma poate ajuta cineva. problema ca parola ii in bios. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Sper ca asta te va ajuta? nu trebuie decat sa urmezi pasii.
http://www.youtube.com/watch?v=fuASaocUP2Q
Succes!
funda?

| cristiancristian88 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Problema ii ca nu pot intra nici in biossad

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru cristiancristian88):

Atunci incearca sa bootezi un nou windows si vezi ce se intampla!

| cristiancristian88 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Am incercat da nu boteaza. multumesc de raspuns

4 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Mai e si varianta sa scoti bateria de la bios pentru 10 minute si dupa ce ai scos-o cu cablul de curent si laptopul stins apasa si pe butonul power sa se duca si curentul din sistem, si in felul asta se reseteaza biosu sa poti intra in el.succes