| Anonym3434 a întrebat:

Salut, am un laptop HP 4530s piese 8gb RAM, placa video ati radeon 7470M series, procesor Intel core i3, windows 7 ultimate pe el. Totul bine si frumos pana cand astazi mi s-a stins intr-un joc ecranul dintr-o data, apoi l-am stins de la buton, iarasi imi face aceeasi problema, dupa il mai aprind odata si imi face asta pe desktop, si acum vreau sa i fac din nou windowsul si imi ramane blocat la windows startup acolo se incarca ala si ramane asa, nici nu imi mai booteaza CD-ul cu win, nu stiu de la ce poate fi va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Du-l la service, s-a ars placa video! Te va costa ceva... Bafta!